%100 Doğru Ürünler, %100 Doğru Çözümler...

HAKKIMIZDA

 Türkiye’ye gıda perakendecilik sektöründe  rekabetçi yoğunluğun şiddeti gün geçtikçe daha da artmaktadır. Bu süreçte  mevcut rakiplerin, sektöre yeni girenlerin ve hızlı gelişen discount formatların baskıları  sektör yatırımcılarını ve yöneticilerini stratejik pazarlama yaklaşımıyla  daha inovatif, rakip yönlülük ve müşteri yönlülük olmaya zorlamaktadır.

1976 yılından beri mağaza ve marketler için çeşitli ekipmanların imalat, ithalat ve satışını yapan ÜÇGE MAĞAZA EKİPMANLARI A.Ş.‘nin, marketlere tüm ihtiyaçlarını karşılayacak anahtar teslimi çözümler önerebilme arayışı neticesinde, 1994 yılında BIZERBA Elektronik Terazilerinin temsilciliğini almasıyla ilk kez bir Elektronik Grubu oluşturulmuştur.

Başlangıçta yalnızca elektronik terazilerle sınırlı olan BIZERBA temsilciliği 1995 KASIM ayından sonra, müşteri memnuniyetinin dışa yansıması ve başarılı bir satış trendi neticesinde, BIZERBA 'nın ürettiği tüm ürünleri kapsayacak şekilde genişlemiştir. Elektronik cihazlar ve otomasyon projeleriyle ilgilenmek üzere teşkil edilmiş olan elektronik grubu 1997 yılında, ÜÇGE ELEKTRONİK CİHAZLAR A.Ş. adıyla ayrı ve bağımsız bir şirket haline dönüştürülmüştür.

 

Bu gün ÜÇGE ELEKTRONİK A.Ş. Alman BIZERBA Markalı ürün gruplarında Endüstriyel Çözümler olarak, tam otomatik tartım ve Etiketleme sistemleri, checkweigher, Monoray Tartım sistemleri, Et ve Kemik Testereleri, Et dövücüler, Tam otomatik dilimleyiciler ile hassas teraziler, retail sektör çözümleri arasında, Sistem Terazileri, Dilimleme Makineleri bulunmaktadır.

ÜÇGE ELEKTRONİK CİHAZLAR A.Ş’nin sektördeki başarısı, kurumsal itibarı, Türkiye genelindeki güçlü servis ağı ve 1994 yılından beri operasyonel devamlılığı diğer dünya markaları ve ilkleri olan MADO, GRUPPO FABBRI, KOMET gibi sektörün öncü firmalarıyla da işbirliğine yönlendirmiş ve varlığımızın sebebi olan siz değerli müşterilerimize  sürekli inovatif  teknolojik çözümlerimizle ve mükemmel servis hizmetiyle  firma sloganımız olan  “ %100 doğru ürünler, %100 doğru çözümler “  yaklaşımını asıl amaç edinmiştir.